Klára

Klára – okouzlující, éterické stvoření. Nekonfliktní, chce s každým, a za každou cenu vyjít. Vypadá to, že se vždy a všude přizpůsobí, ale pravý opak je pravdou. Manipuluje zdatně především s muži, na které dělá dojem, že sama nepřejde ani přes přechod. Ženy na ni žárlí. Nemohou pochopit, že nesdílí jejich starosti, zlosti a opozici vůči mužskému pohlaví. Eva ji má prokouknutou, o to

víc ji ale nesnáší. Jak říká: ,,I kdyby nastal konec světa a barák byl v plamenech, vždycky se najde nějaký pako /muž/, který se vrátí tý blbce pro její růžový natáčky a ponese jí evakuační zavazadlo i s ní na zádech“.

Klára se odmítá dostat do role moderní ,,silné ženy“, baví ji image slabého, závislého stvoření. Život je k ní laskavý, dostala vše, co žena k životu potřebuje: milující a starostlivé rodiče, kteří ji celý život rozmazlují a částečně předali štafetu milujícímu a obětavému příteli.  Vzhled křehké panenky, železné zdraví, dostatek finančních prostředků a především: schopnost všechny tyto dary si užít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.