Patrick

Patrick – mladý, pětadvacetiletý muž, jogín, vyznavač zdravého životního stylu, makrobiotické stravy, kterou si zpestřuje sušenými fialkami. Fanatik alternativního způsobu života. Považuje se za tzv. křišťálové dítě, velkého učitele, mistra, který sem byl vyslán za účelem ozdravení společnosti. On sám vypadá velice nezdravě, což je způsobeno jeho rachitickou postavou, na které si velice zakládá. Hladovka podle něho vyřeší všechny problémy a své klienty, resp. klientky, přesvědčuje, že

člověku je nejlépe, když přijímá energii pouze z prány. Na klientky se lepí i mimo tělocvičnu, při večerních zábavách neustále mluví o tom, že si v životě zažil ,,své“, až nakonec proletěl jakousi dírou a probudil se jako osvícený člověk. Jak o něm říká Erik: to ale musela bejt pořádná pecka. Snaží se každého obracet na víru, ovšem se značnou dávkou samolibosti.

Pravda o jeho životě je taková, že byl a je milovaným dítětem svých rodičů, kteří nevědomky jistě udělali mnoho chyb, ale rozhodně nepochází z nefunkční rodiny, ani netrpí žádnou závažnou nemocí a jeho cesta v životě byla vždy pečlivě umetená. Ale od dětství velice prožívá sám sebe, trpí narcismem.

Většina klientek si o něm myslí, že je gay, ale není.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.